Dziennik Przedsiebiorcy

Wymiana pieniędzy onlnie

Wielu Polaków pracuje za granicą, a więc zarabiają w innych walutach niż polski złoty. Jak znaleźć najkorzystniejszy kurs, który pozwoli na zamianę waluty? Czy spread może się różnić w zależności od formy, jaką wybierzemy? Na co powinni stawiać Polacy: kantory tradycyjne czy internetowe?

Kantory internetowe pozwalają na wymianę pieniędzy online. Jest to szybki i bezpieczny sposób na zamianę gotówki. W Polsce już tysiące osób i firm decyduje się na skorzystanie z usług kantorów internetowych. Pokazuje to skalę, z jaką przejmują one rynek finansowy na całym świecie.

Najpierw trzeba zarejestrować się w serwisie Kantor internetowy Fritz Exchange. Tam podaje się dane firmy bądź osoby prywatnej oraz umieszcza numery kont bankowych. Są przynajmniej dwa: jedno walutowe, a drugie – złotówkowe. W ten sposób pieniądze będą mogły swobodnie przychodzić i wychodzić z konta użytkownika, a transakcje będą znacznie szybciej przebiegały.

Ponadto strona, na której rejestruje się klient, jak i złożone zlecenia są szyfrowane. Podobnie jest w bankach online. Po rejestracji można złożyć pierwsze transakcje. W zależności od walut, pieniądze są przesyłane z konta klienta na konto kantoru, a następnie z powrotem odsyłane do użytkownika. Cała wymiana trwa zaledwie kilka chwil.

Kantory internetowe to tańszy sposób niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Spread jest dużo korzystniejszy, dzięki czemu można jeszcze zaoszczędzić na dokonywanych transakcjach. Ta różnica między kursem zakupu a sprzedaży może wynosić nawet kilkanaście albo kilkadziesiąt groszy dla stacjonarnych rozwiązań. Co ciekawe, pierwsze pieniądze w kantorach online można zaoszczędzić już przy mniejszych zleceniach.

Co więcej, pozwalają one przy dużych transakcjach negocjować kurs. Jak się okazuje, można to zrobić tuż przed wymianą. Jest to wyjście naprzeciw potrzebom klientów, dla których utrzymywanie dużych kwot na rachunku długo przed dokonaniem zlecenia może być kłopotliwe.

Kantory internetowe prowadzą także dokładną dokumentację prowadzonych przez użytkowników transakcji. Można również otrzymać potwierdzenie wykonania zlecenia, zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej. Ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez wiele firm jest aplikacja mobilna. Dzięki niej można być nie tylko na bieżąco z kursem, ale także zawierać transakcje od ręki.

Kantor internetowy Fritz Exchange oferuje transfery pieniędzy w ciągu 15 minut. To rozwiązanie przeznaczone nie tylko dla firmy, ale i wymagających klientów indywidualnych. Fritz Exchange to lider na rynku wymiany walut, który istnieje od pięciu lat. Za markę odpowiedzialna jest grupa finansowa www.fritzgroup.com. Jej przedstawiciele mają ponad 20-letnie doświ`adczenie w branży finansowej.

Kantory internetowe to doskonałe rozwiązanie dla klientów indywidualnych, jak i firm, które w szybki i bezpieczny sposób chcą dokonywać przelewów. W zależności od potrzeb klienta dostosowują one swoje usługi, dając nie tylko korzystny kurs, ale i sprawny przesył pieniędzy. Więcej na temat Fritz Exchange można dowiedzieć się na Kantor internetowy Fritz Exchange

 
Kantor internetowy Fritz Exchange
www.fritzexchange.pl

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

elastyczna windykacja strategia

Etyczna windykacja - czas przełamać stereotypowe spojrzenie

Firmy windykacyjne, działając według jasno wyznaczonych zasad etycznych, przekonują do siebie kolejnych klientów.

Zakaz handlu w nidziele

Wpływ zakazu handlu w niedziele na branże wspierające handel

Następstwa zakazu handlu w niedzielę odbiją się na większości inwestorów polskich i zagranicznych działających w Polsce.

Finansowanie przedsiębiorczości – wsparcie absolwentów

20 mln zł przeznaczył rząd na pilotażowy program „Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie” ...

Prawnik w firmie – koszt czy inwestycja

Prowadząc własną działalność gospodarczą często stajemy przed koniecznością wyboru....

obligacje-dla-poczatkujacych

Akcje i obligacje - papiery wartościowe dla początkujących

Akcje, obligacje - papiery wartościowe, co to takiego? Przeczytaj definicję ważnych pojęć z objaśnieniem zanim zaczniesz inwestować

Gwarancje de minimis rozszerzone na inwestycje i rozwój

Warunki nowych gwarancji w programie wspierania przedsiębiorczości...

odsetki-od-kredytu-kalkulator

Jak rozliczać raty i odsetki od kredytu firmowego?

Przedsiębiorcy mogą zaciągnąć kredyt na różne cele, ale jakie ma to konsekwencje i jakie niesie to konsekwencje podatkowe?

unia-europejska-flaga-czesc

Polska wobec wyzwań nowej perspektywy finansowej 2014-2020

W nowym okresie programowym Polska otrzyma 72,9 mld euro. Warto więc dowiedzieć się na co i gdzie szukać unijnego wsparcia