Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 01.07.2019

KW_TAGS

Nie wiem czy autor tej książki wymaga przedstawiania, ale niech formalności stanie się zadość.

Michał Szafrański to przedsiębiorca, bloger, autor i wydawca książki „Finansowy ninja”, która sprzedała się w nakładzie niemal 70 tys. egzemplarzy. To także pierwszy twórca bloga, który wprost mówi o tym, ile zarabia i pokazuje szczegółowe rozliczenia finansowe.
Pełny tytuł książki brzmi „Zaufanie, czyli waluta przyszłości. Moja droga od zera do 7 milionów z bloga” i nie są to czcze przechwałki.

Początkowo miał być tylko wstęp do książki Pata Flynna, blogera i przedsiębiorcy, który wywarł duży wpływ na życie Michała Szafrańskiego. Wstęp nieco się jednak rozrósł i w ten sposób powstała całkiem pokaźnych rozmiarów historia sukcesu Michała.

Książkę „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” czytam właśnie drugi raz po przerwie i podoba mi się chyba nawet bardziej. To bardzo dobra pozycja, konkretny poradnik, pokazujący krok po kroku, jak można rozwinąć swój internetowy biznes.
Oczywiście niczego nie da się przełożyć jeden do jednego, bo nikt z nas nie jest drugim Michałem Szafrańskim, ale znajdziecie w tej książce konkretne przykłady, wykresy, statystyki i objaśnienia, w jaki sposób Michał dotarł do miejsca, w którym w zasadzie nie musi już pracować zarobkowo.

Przykład drogi Michała Szafrańskiego jest naprawdę cenny, bo oparty na polskich realiach.
Doskonałym dopełnieniem tej historii jest blog Jak oszczędzać pieniądze i podcast Więcej niż oszczędzanie pieniędzy.

Jeśli zastanawiacie się czy na blogowaniu da się zarobić przyzwoite pieniądze, po prostu musicie przeczytać „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Bardzo inspirująca lektura.

 
Elżbieta Zdanowska
Dziennik Przedsiębiorcy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze  

Bridget
@ Bridget 19.10.2021 19:08
Na ich podstawie sortują strony według
haseł i tak posortowane wyświetlają pozycjonowania stron internetowych w
stanach zjednoczonych: http://p259404u.beget.tech/blog/16297.html wynikach wyszukiwania.

Dołącz do dyskusji