Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 31.10.2014

KW_TAGS

Iwona Polok:  Hotel Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy-Zdroju jest nowym hotelem – bo oddany do użytku został w 2012 roku - i może się pochwalić największym centrum konferencyjnym w regionie. Co możecie zaproponować swoim gościom, którzy chcieliby zorganizować u Państwa konferencję czy bankiet?

Dominika Krysztow: Jesteśmy szalenie dumni, że dowodzimy największym centrum konferencyjnym w regionie. Daje nam to olbrzymią przewagę nad konkurencją, ponieważ możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających imprez. Modułowe sale konferencyjne, cztery restauracje oraz klub muzyczny, dają nam ogromne możliwości organizacji spotkań firmowych, targów, konferencji czy bankietów. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę dla 500 osób. Każda z naszych sal konferencyjnych została wyposażona w wysokiej klasy system audiowizualny oraz nowatorski system sterowania umożliwiający płynne prowadzenie szkoleń czy pokazów multimedialnych. Do tego dodajmy jeszcze możliwości naszej infrastruktury na zewnątrz hotelu jak ogród, w którym możemy rozstawiać duże namioty bankietowe czy Chata Góralska. Dzięki tym wszystkim opcjom, każdy scenariusz imprezy jest u nas do zrealizowania.

Iwona Polok: Dysponujecie także takimi atrakcjami jak Łaźnie Zdrojowe czy strefa VIP Łaźni Beskidzkich. Na jaką ofertę może liczyć klient biznesowy?

Dominika Krysztow: Nasze SPA składa się z czterech, zintegrowanych poziomów atrakcji. Pierwszy z nich to strefa SPA&Wellness, w której oferujemy autorskie połącznie europejskich zabiegów i krynickich tradycji uzdrowiskowych. We wszystkich zabiegach wykonywanych w tej strefie wykorzystujemy techniki manualne i łączymy je z elementami współczesnej balneologii czyli z zabiegami opartymi na wykorzystaniu, dostępnych w tym regionie Polski, naturalnych surowców leczniczych, takich jak wody mineralne, gazy lecznicze czy borowiny. Kolejną strefą jest zainspirowana przyrodą Beskidu Sądeckiego część łaźni beskidzkich połączona prywatną windą z gabinetem spa. Na jej terenie znajdują się: sauna sucha, sauna ziołowa, łaźnia parowo-błotna oraz prysznic wrażeń. Dużą popularnością cieszy się nasza kolejna strefa z basenami oraz łaźnią zdrojową. Tutaj dla naszych gości przygotowaliśmy basen rekreacyjny z różnorodnymi atrakcjami wodnymi, brodzik dla dzieci, jacuzzi, wannę solankową oraz saunę suchą i parową. Uzupełnieniem naszej oferty jest centrum
Cardio Fitness, które zostało wyposażone w najwyższej jakości sprzęt sportowy. Dodam, że specjaliści naszego Centrum SPA&Wellness pracują wykorzystując tylko renomowane kosmetyki, a ciągle się dokształcając i śledząc nowości w dziedzinie kosmetologii czy terapii manualnej oferują zabiegi na najwyższym, światowym poziomie.

Iwona Polok: Oferujecie Państwo na terenie kompleksu także amfiteatr. To niezwykła atrakcja nie tylko dla gości hotelowych, ale także gratka dla organizujących wyjazdy integracyjne. Jakimi imprezami, które odbyły się na terenie hotelu i amfiteatru możecie się już pochwalić?

Dominika Krysztow: Teren otaczający hotel wraz z amfiteatrem jest wspaniałym miejscem do organizacji dużych imprez plenerowych. Może zagwarantować dobrą zabawę dla 1000 osób. W okresie letnim w tym roku odbywały się tutaj koncerty z cyklu „Muzyczne Weekendy w Hotelu Czarny Potok”, podczas których występowały znane gwiazdy polskiej sceny i finaliści popularnych programów telewizyjnych takich jak X-Factor, The Voice of Poland czy Mam talent. Wśród nich byli między innymi Wojciech Ezzat, Maja Chyży, Gosia Andrzejewicz i Aleksander Martinez.

Iwona Polok: Z badania jakie przeprowadziła firma Accor wynika, że dla ponad połowy gości hotelowych bardzo ważna jest kuchnia hotelowa, a szczególnie pyszne śniadania i aromatyczna kawa. Czym hotel może ugościć swoich klientów w restauracji hotelowej?

Dominika Krysztow: Na terenie Hotelu znajdują się cztery restauracje, w których serwowana jest kuchnia międzynarodowa oraz tradycyjna kuchnia polska. Nasi kucharze to artyści dbający o smak, estetykę i zdrowie naszych gości. Hotel posiada także kameralną salę VIP oraz Lobby Bar. Dzięki różnorodności powierzchni i charakteru poszczególnych restauracji mamy możliwość realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zamówień. Wśród klientów biznesowych dużą popularnością cieszy się nasza Chata Góralska, która może pomieścić nawet 300 osób. W chacie znajduje się specjalne palenisko do samodzielnego pieczenia kiełbasek czy szaszłyków, podest dla kapeli, bar oraz bufet, na którym serwowane są regionalne specjały. Z naszego doświadczenia wynika, że chata jest świetnym miejscem do organizacji imprez integracyjnych i spotkań tematycznych.

Iwona Polok: Każdy, nawet najbardziej zapracowany biznesmen, po ciężkiej pracy chciałby odpocząć. Jakie atrakcje znajdują się wokół hotelu, z których mógłby skorzystać?

Dominika Krysztow: Resort Czarny Potok położony jest w jednym z najbardziej znanych ośrodków uzdrowiskowo-turystycznych w Polsce. Dlatego wokół hotelu jest dostępnych wiele atrakcji bez względu na porę roku. Zimą, na wielbicieli „białego szaleństwa”, czekają m.in.: kolej gondolowa prowadząca na szczyt Jaworzyny Krynickiej, nowo wybudowane lub zmodernizowane wyciągi narciarskie, lodowisko i Snowpark.

Natomiast poza sezonem zimowym Krynica oferuje wprost wymarzone warunki dla miłośników pieszych i rowerowych wędrówek górskich. Czarny Potok otaczają trasy rowerowe, szlaki turystyczne i spacerowe. Dlatego posiadamy wypożyczalnię rowerów i kijków nordic walking, organizujemy przejażdżki konną bryczką po okolicy. W Krynicy Zdroju turyści mogą skorzystać z toru gokartowego, kortów tenisowych, stadniny koni, sankostrady czy parku linowego. Do jednych z najpopularniejszych atrakcji naszej okolicy należy także spływ rzekami Dunajec oraz Poprad. Każdemu z naszych gości polecamy skorzystać z leczniczych i zdrowotnych właściwości lokalnych źródeł termalnych, z których Krynica Górska jest znana w całej Europie. Poza tym Krynica to wyjątkowe uzdrowisko, w którym ciągle coś się dzieje. Na słynnym deptaku odbywają się cyklicznie koncerty muzyki klasycznej i jazzowej. Od ponad czterdziestu lat organizowany jest Festiwal im. Jana Kiepury. Dla miłośników sportu powstał popularny Festiwal Biegowy. Jesienią odbywa się ważne dla światowej gospodarki międzynarodowe Forum Ekonomiczne.

Iwona Polok: Jak pokazują badania, biznesmeni podróżujący służbowo często potem wracają do szczególnie komfortowych dla siebie miejsc. Czy hotel Czarny Potok Resort & SPA stworzył jakąś specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi?

Dominika Krysztow: W naszym hotelu każde dziecko jest VIP-em. Dlatego każdą ofertę zawsze wzbogacamy o atrakcje dla najmłodszych gości. Zauważono nasze starania i z czego jesteśmy ogromnie dumni, nasz hotel otrzymał w tym roku prestiżowy Certyfikat „Hotel Przyjazny Rodzinie” w najwyższej 5 kategorii. Oznacza to, że jesteśmy w stanie spełnić najwyższe wymagania rodzin z dziećmi oraz kobiet w ciąży. Nasze programy animacyjne zawierają opiekę niani, konkursy czy wycieczki. Zapraszamy najmłodszych na warsztaty kulinarne „Mały Szef Kuchni”, podczas których dzieci mogą przygotować własne dania. W nadchodzącym sezonie zimowym stworzyliśmy ofertę „Przedszkole Narciarskie Dimbo”. Dzięki niej dzieci w atmosferze zabawy będą szkolić swoje umiejętności szusowania. W hotelu prowadzone są również zajęcia taneczne i sportowe. Basen posiada bezpieczną strefę z płytką i ciepłą wodą. Na terenie Czarnego Potoku jest także dostosowana do potrzeb dzieci w różnym wieku, w pełni wyposażona sala zabaw. Dzieci także uwielbiają nasz - położony na świeżym powietrzu - plac zabaw. Warto dodać, że pobyt dzieci do lat 12 w hotelu jest bezpłatny. Cieszymy się gdy przyjeżdżają do nas rodziny z dziećmi, bo wierzymy. że walory klimatyczne połączone z komfortem naszego hotelu i możliwością aktywnego spędzania czasu w regionie Beskidu Sądeckiego to recepta na najlepszy odpoczynek i zdrowie.

Dziękuję za rozmowę

 

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Menadżer w podróży - jak ułatwić sobie wyjazd

Oto lista narzędzi i aplikacji, które pomogą szybko wszystko rozplanować, aby wyjazd był efektywny nie tylko pod względem interesów

Toksyczne zdrowie

Zdrowa żywność - raport EWG "Dirty Dozen"

Environemntal Working Group to amerykańska organizacja non-profit zajmująca się ochroną środowiska i specjalizująca w badaniach i rzecznictwie w...

Lider w zespole - czy każdy może być przywódcą?

Dobry lider związany jest nierozłącznie z ludźmi. Osiąganie celów ma zupełnie inny wymiar, kiedy współpracuje się z grupą ludzi.

Wypalony potencjał - kto jest narażony na wypalenie zawodowe?

Wzrastające zdenerwowanie, wywołane nawet drobnymi sprawami, ciągłe uczucie zmęczenia, niechęć do przebywania z ludźmi to pierwsze sygnały wypalenia...

Moda na historię - rozmowa ze Zbigniewem Nojszewskim

Prezes Stowarzyszenia Hoteli Historycznych opowiada co sprawia, że hotele funkcjonujące w obiektach historycznych cieszą się rosnącą popularnością

Mediacja - najlepszy sposób rozwiązywania spornych sytuacji?

Polubowne rozwiązanie sporów stało się w ostatnich latach modne, głównie przy okazji wprowadzenia do polskiego porządku prawnego instytucji mediacji

Awansuj z głową - poradnik dla ambitnych pracowników

Wydaje się, że sukces na rynku pracy jest gwarantowany?  Czasami jednak błędna decyzja dotycząca kariery może zniweczyć dotychczasowe wysiłki.

Wygląd i prezencja biura - jaki ma wpływ na pracownika?

Zastanawiając się nad komfortem pracy zadajemy sobie pytanie - jaki wpływ na pracownika ma wygląd i prezencja biura?