Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 07.03.2015

KW_TAGS

Polecamy materiał przygotowany przez ACE, przedstawiający uczucie porażki w całkowicie nowym świetle. Każdy przedsiębiorca, doświadcza jej wcześniej czy później. Warto zadać sobie pytanie, czy uczucie to musi być destrukcyjną siłą, która zniechęca do dalszej drogi? Czy możemy nasze niepowodzenia i uczucia z nimi związane przemienić w energię pozwalającą nam przenosić góry? 

Jak przekonują eksperci:

Masa ludzi boi się porażek, ten lęk przed porażką został wdrukowany przez system.

 Warto pamiętać że porażka to:

Informacja zwrotna jaką dostajesz, dotycząca tego, do czego doprowadziły Cię Twoje dotychczasowe decyzje.

Co z nią zrobić?

Warto porażkę wycisnąć jak cytrynę (...) warto zrobić sobie lemoniadowy dzień w tygodniu, przyjrzeć się porażkom i zobaczyć jak porażka wygląda gdy jesteśmy zdystansowani, możemy się z niej śmiać i zupełnie inaczej ją przeżywamy.

Zapraszamy na krótki film:

Porażka - uczucie. którego warto doświadczyć

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Miękkie serce – twarde problemy, zwłaszcza dla kierownika

Wśród przełożonych spotyka się czasem tych bardzo mocno skupionych na celu, którzy ludzi traktują jak jedno z „narzędzi” do realizacji założeń.

Olej kokosowy zdrowy

Olej kokosowy. Bezsensowna Eko moda, czy przepis na zdrowie?

Olej kokosowy zyskał ostatnio ogromną popularność. Zwolennicy zdrowego stylu życia są przekonani o jego cudownych właściwościach.

Coaching - Kim jesteś?

W życiu są rzeczy mniej i bardziej ważne. Kwestie mające podstawowe znaczenie i nie wpływające na nas w istotny sposób...

Coachingu zespołowego warto doświadczyć?

Organizacje poszukują sposobów na zwiększanie swojej efektywności biznesowej. Czy coaching zespołowy może być tutaj użyteczny?

Ile kosztują i ile trwają najpopularniejsze operacje plastyczne?

Czy zabiegi upiększające to oferta skierowana wyłącznie do bardziej zamożnej części społeczeństwa, czy jednak pozwolić może sobie na nie już prawie każdy?

ajprodukt

Źle zaprojektowane biuro: jak kosztowne może być dla firmy?

Niewłaściwie zaprojektowane stanowisko i złe nawyki pracowników są głównymi przyczynami problemów wynikających z siedzącego trybu pracy.

Awansuj z głową - poradnik dla ambitnych pracowników

Wydaje się, że sukces na rynku pracy jest gwarantowany?  Czasami jednak błędna decyzja dotycząca kariery może zniweczyć dotychczasowe wysiłki.

Biznesplan

Sukces na szpilkach - najtrudniejszy pierwszy krok

Jest naprawdę wiele powodów, dla których warto porzucić ciepłą posadę na etacie i zaryzykować, otwierając własny biznes.