Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 11.02.2018

KW_TAGS

Kredyt na samochochód Toyota Bank Polska S.A.

Zakup samochodu na kredyt to bardzo popularne rozwiązanie, jednak kredytobiorcy zwykle muszą liczyć się z koniecznością opłacania całkiem sporych odsetek. Niektórzy dealerzy samochodowi oferują jednak atrakcyjne możliwości finansowania zakupu nowego auta. Na przykładzie Kredytu SMARTPLAN na nowe samochody oferowanego przez Toyota Bank pokażemy, że zakup samochodu na raty może się opłacać.

Niewielka wpłata własna i niskie raty

Toyota to symbol prestiżu i niezawodności: samochody, które są w zasadzie bezawaryjne, nie tracą na wartości przy odsprzedaży, a do tego wyznaczają najnowsze trendy technologiczne. Marzenie o nowej Toyocie może rozbić się jednak o koszty. Kredyt SMARTPLAN jest rozwiązaniem, które pozwala kupić nowy samochód, dysponując jedną dziesiątą potrzebnych środków, ponieważ resztę spłacimy w niskich ratach. Gdy posiadamy 30% wartości samochodu oferta będzie bardzo atrakcyjna, a więc Twój nowy samochód jest w zasięgu ręki. Przykładowo, dysponując kwotą 21 tysięcy złotych, możemy nabyć auto warte 70 000 tysięcy, a resztę rozbijemy na równe raty oprocentowane w skali 5,99% rocznie[1].

Usługi finansowe związane z zakupem nowej Toyoty wyróżnia przejrzystość oferty. W umowie nie ma żadnych haczyków, ponieważ firma ceni sobie uczciwość i stawia na satysfakcję klientów, która przekłada się na nienaganna opinię. Kredyt na samochód opłaca się również osobom prowadzącym działalność gospodarczą, ponieważ wiąże się on z możliwością zapisania odsetek po stronie kosztów prowadzenia firmy, dzięki czemu zapłacimy niższy podatek.

Błyskawiczna decyzja bez zbędnych formalności

Wielu potencjalnych kredytobiorców odstręczają formalności. Często uzyskanie zaświadczenia o zarobkach z działu kadr nie jest prostym zadaniem, a dodatkowe dokumenty wymagane przez niektóre banki w przypadku przedsiębiorców sprawiają, że rezygnujemy z kredytu. W ofercie Toyota Bank nam to nie grozi, ponieważ wszystkie formalności załatwisz od ręki – bezpośrednio w salonie. Decyzję kredytową można otrzymaćna podstawie oświadczenia o zarobkach w ciągu 60 minut. To w sam raz tyle, żeby porozmawiać z dealerem o korzyściach, które wiążą się z niezawodnymi samochodami Toyoty.

Gwarancja nigdy się nie kończy

Niekwestionowaną zaletą zakupu samochodu w Kredycie SMARTPLAN stanowi gwarancja, którą przez cały okres kredytowania jest objęta Twoja nowa Toyota. Gdy nadejdzie czas spłaty ostatniej raty, po prostu odsprzedajesz stary samochód dealerowi i wymieniasz na nowy. W tym momencie rozpoczyna się kolejny okres gwarancyjny, a Ty nie musisz się niczym martwić.

Wyprzedaż i atrakcyjny kredyt na samochód: oferty łączą się ze sobą

Częsty haczyk przy zawieraniu umowy kredytowej na samochód polega na tym, że atrakcyjna oferta wyprzedaży rocznika nie łączy się z atrakcyjnym finansowaniem samochodu. Niektóre marki najzwyczajniej w świecie zawieszają oferty kredytowania na czas wyprzedaży. W Toyocie jest inaczej: możesz skorzystać z atrakcyjnego kredytu i cieszyć się obniżoną ceną modeli wyprodukowanych pod koniec roku.

Podsumowanie

Kredyt na samochód nie musi być drogi. Jeżeli rozważasz poszerzenie floty firmowej lub chcesz wymienić samochód na nowy, koniecznie powinieneś rozważyć Kredyt SMARTPLAN, oferowany na zakup samochodów marki Toyota. W porównaniu do innych ofert dostępnych na rynku, wyróżniają go niskie raty, niewielka wpłata własna, zero zbędnych formalności, a także możliwość odsprzedaży auta na atrakcyjnych warunkach. Dzięki temu cały czas możesz jeździć nową Toyotą i korzystać z bardzo atrakcyjnej oferty wyprzedażowej ogłaszanej pod koniec każdego roku.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu SMARTPLAN: cena nowego samochodu 70 000,00 zł, wpłata własna 21 000,00 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczna wartość raty kredytowej 1 210,00 zł, z Ostatnią Ratą 14 000,00 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 5,99%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,48%. Całkowita kwota kredytu 49 000,00 zł, całkowity koszt kredytu 10 339,09 zł (obejmuje prowizję bankową 1 470,00 zł, odsetki 5 879,05 zł, oraz szacunkowy koszt ubezpieczenia komunikacyjnego AC 2 990,04 zł), całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 59 339,09 zł. Kalkulacja ważna na dzień: 23-01-2017 r.

[1] oprocentowanie Kredytu SMARTPLAN na nowe samochody oferowanego przez Toyota Bank Polska S.A. na okres 36 i 48 miesięcy.

 
Materiał powstał przy współpracy z Toyota Bank Polska S.A.
Toyota Bank Polska S.A.

Komentarze  

Andrzej
@ Andrzej 13.02.2018 20:42
od dawna nie opłaca się brać samochodu na firmę za gotówkę. nie jest to kwestia czy kogoś stać, a odliczeń podatkowych. ja preferują leasing.

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Mandat, czy trzeba podpisać? kiedy odmowa przyjęcia ma sens?

Mandat uprawomocnia się w momencie gdy zostaje podpisany przez kierowcę. Przyznaje się on w ten sposób do popełnienia zarzucanego mu wykroczenia.

Zakup samochodu

Jak nie dać się oszukać kupując samochód

Zakup samochodu używanego nie lada wyzwanie. Na takie zakupy warto zabrać ze sobą specjalistę oraz całą gamę akcesoriów, które pozwolą nam sprawdzić...

Jak bezpiecznie kupić samochód używany i na co uważać?

Każdy kupujący samochód używany powinien liczyć się z dodatkowymi wydatkami po jego zakupie. Czy w „stanie idealnym” można kupić "używkę"?

Leasing vs. przedsiębiorca - przeczytaj zanim podpiszesz umowę

Co istotne, firmy MŚP korzystające z leasingu w Polsce bardzo pozytywnie oceniają jakość świadczonych usług i aż 90 procent firm planuje nadal korzystać...

Kilometrówka - aktualna stawka za 1 kilometr

Jak ją rozliczyć w działalności jednoosobowej, a jak w spółce? W inny sposób kilometrówka obowiązuje w przypadku osób fizycznych, prowadzących...

Idziemy na zakupy: felgi aluminiowe

Nie tylko poprawiają wygląd auta, ale mają także istotny wpływ na trakcję, sposób prowadzenia i działanie zawieszenia. Eksperci serwisu radzą, jak kupić...

Bezpieczna jazda w zimowym okresie, 10 praktycznych wskazówek

Mgliste wieczory ze słabą widocznością, śliskie drogi i gołoledź – okres wytężonych opadów śniegu i deszczu zawsze niesie ze sobą tego rodzaju...

Spedycja-najtrudniejsza-branza-swiata

"Najtrudniejsza branża świata" - spot, który poruszył internautów

Myślisz, że praca kierowcy TIR-a to tylko jazda z miejsca na miejsce? Film firmy ADAR zyskał olbrzymią popularność ponieważ, zamiast korporacyjnego...