Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 01.10.2014

KW_TAGS

Inwestycja w wiedzę

"Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski"

Benjamin Franklin

Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma olbrzymie możliwości zmiany swoich zachowań, sposobu funkcjonowania w różnych sytuacjach oraz poszerzania wiedzy. Może się rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Uczenie się to nie tylko nabywanie nowych umiejętności, to również zmiana postaw.
W naturę ludzką niejako wpisana jest ciągła potrzeba uczenia się, rozwijania swoich umiejętności, wyznaczania i osiągania nowych celów.  Żyjemy dzisiaj w takim świecie, gdzie tak jak nigdy w historii o sukcesie decyduje ciągły rozwój i ciągłe doskonalenie się.  Mówiąc “doskonalenie się” mamy na myśli podnoszenie swoich kwalifikacji lub nabywanie nowych umiejętności w każdej możliwej dziedzinie.
W naszym kompendium przedstawimy najciekawsze studia i szkolenia, najlepsze programy MBA w Polsce i zalety szkoleń językowych. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi możliwościami i trendami w tej dziedzinie.

Iwona Polok
Redaktor Naczelna

 

Partnerzy medialni i merytoryczni

 

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Inwestycja w wiedzę

Kompendium: Inwestycja w wiedzę

Uczenie się jest procesem, nabywania nowych umiejętności z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości.

Raport: Inwestycje w nieruchomości

W Raporcie: gdzie inwestować w 2014, zakup mieszkania pod wynajem...

Biznesowy Przewodnik Turystyczny

Pałace, Zamki, fascynujące pięknem hotele i rezydencje w Polsce... 

Inwestycje w nieruchomości

Inwestycje w nieruchomości - raport 2015

Inwestowanie w nieruchomości jest nie tylko najlepszym, najszybszym i najskuteczniejszym, ale jest jedynym sposobem, by stać się bogatym

Komentarze ekspertów

Szkolenia szyte na miarę

Główną zaletą szkoleń szytych na miarę jest możliwość stworzenia specjalistycznego programu szkolenia ściśle odpowiadającego potrzebom danej firmy. Dla...