Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 21.12.2016

KW_TAGS

Prowadząc sprzedaż w Internecie warto wziąć pod uwagę dotarcie z ofertą nie tylko do klientów w Polsce, ale także za granicą. DHL Parcel umożliwia klientom biznesowym ekonomiczne drogowe Przesyłki kurierskie do całej Europy. Na jakich zasadach się one odbywają?

Ekonomiczne przesyłki do Europy

Na terenie całej Europy firma DHL Parcel organizuje drogowe przesyłki dla biznesu w bardzo korzystnych cenach. Można wybrać dla siebie jeden z trzech pakietów przesyłek kurierskich międzynarodowych:

  • DHL PARCEL CONNECT,
  • DHL PARCEL INTERNATIONAL,
  • DHL PARCEL INTERNATIONAL RETURN.

DHL Parcel oferuje klientom możliwość skorzystania z przesyłek kurierskich międzynarodowych do takich krajów jak Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Malta, Monaco, Portugalia, Rumunia, Wielka Brytania i Włochy.

Międzynarodowe przesyłki kurierskie DHL Parcel

DHL PARCEL CONNECT obejmuje ekonomiczne drogowe przesyłki kurierskie do Austrii, Belgii, Czech, Holandii, Luksemburga, Niemiec i Słowacji, z przewidywanym czasem doręczenia 2-3 dni. Kurier dostarcza przesyłkę albo do rąk własnych adresata, albo też zgodnie z życzeniem klienta, do rozbudowanej sieci lokalnych punktów odbioru DHL Parcelshop i DHL Parcelstation.

Nadawca ma możliwość wyboru wielu usług dodatkowych, m.in.:

  • pobranie i zwrot należności (przesyłki kurierskie pobraniowe),
  • potwierdzenie doręczenia,
  • powiadomienie e-mail/sms.

Przesyłki DHL PARCEL CONNECT muszą być jednoelementowe, a ich waga nie może przekroczyć 31,5 kg, zaś maksymalne wymiary przesyłki standardowej mogą wynosić 120x60x60 cm.

Jeśli chcemy wysyłać przesyłkę do krajów Europy niedostepnych w usłudze DHL PARCEL CONNECT, możemy wybrać DHL PARCEL INTERNATIONAL. W jej ramach możemy wysyłać przesyłki o wadze do 30 kg i wymiarach maksymalnie 100x50x50 cm. Przewidywany termin doręczenia paczki wynosi 3-7 dni.

DHL PARCEL RETURN INTERNATIONAL to z kolei usługa międzynarodowych zwrotów. Jest ona dedykowana sprzedawcom, którzy chcą umożliwić klientom zwrot towarów z jednego z 25 krajów Unii Europejskiej. Obowiązuje przy tym jednolity standard wysyłki, kontrola kosztów i bezpieczeństwo transakcji. W ramach DHL PARCEL RETURN INTERNATIONAL można skorzystać z ponad 90 tys. punktów nadania znajdujących się w całej UE oraz wysłać przesyłkę jednoelementową o wadze maksymalnej do 30 kg i maksymalnych wymiarach 100x50x50 cm.

 
DHL Polska
www.dhlparcel.pl

 

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Zakładanie firmy - podsawowe informację jak założyć przedsiębiorstwo

Niezbędna wiedza dla przyszłych przedsiębiorców - 10 kwestii, o których należy pomyśleć zanim otworzymy firmę

7 popularnych mitów o prowadzeniu firmy

Ryczałt jest zawsze lepszy od zasad ogólnych, najpierw trzeba założyć firmę, a później zacząć ponosić koszty? Sprawdź, co wiesz o prowadzeniu firmy

kreator-stron-online

Szablon graficzny dla Twojego sklepu internetowego

Jak w prosty i niedrogi sposób stworzyć unikatową oprawę wizualną? W tym celu możesz wykorzystać nowatorski kreator szablonu sklepu...

10 grzechów e-sklepów – podstawy prowadzenie ebiznesu w jednym miejscu

Prowadzisz e-sklep? Sprawdź czego należy się wystrzegać, aby mieć czyste sumienie i zadowolonych klientów.

Cross-selling, definicja pojęcia marketingowego

Cross-selling czyli technika sprzedaży produktów uzupełniających. Często nazywana jest sprzedażą krzyżową lub sprzedażą komplementarną.

Jak zostać freelancerem? Freelancing nie jest już słowem-zagadką

Freelancer to osoba nieposiadająca etatu, wykonująca pracę (często wyspecjalizowaną w danej dziedzinie) na podstawie umowy innej niż umowa o pracę.

Telepraca – ważne wyzwanie menedżerskie

Praca na odległość to bardzo ciekawe i uczące wyzwanie dla obu stron umowy. Przede wszystkim jednak bardzo cenne doświadczenie dla zatrudniających.

Wpis do CEIDG – zakładanie działalności gospodarczej [Poradnik]

Centralnej Ewidencji i Informacji Działalności Gospodarczej CEIDG – odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania czytelników.