Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 16.11.2014

Centrum Green Hill jest nie tylko pięknie położonym obiektem ale także może się pochwalić pięknym centrum konferencyjnym. Co możecie zaproponować swoim gościom, którzy chcieliby zorganizować u Państwa konferencję czy bankiet?

Goście Centrum Green Hill, mogą liczyć na najwyższy standard obsługi zarówno przy obsłudze bankietów, konferencji jak i każdej innej formy spotkania biznesowego czy integracyjnego. Każdy organizator konferencji otrzymuje od nas pełne wsparcie logistyczne przy organizacji przyjazdu. Zawsze jeden specjalista z ramienia naszego centrum prowadzi przygotowania do przyjazdu grupy konferencyjnej i pozostaje do dyspozycji organizatora w czasie jej trwania. Organizatorzy dostają także w standardzie naszego centrum pełne wyposażenie sal konferencyjnych i obsługę techniczną konferencji.

Staramy się maksymalnie odciążyć organizatora w nadzorowaniu przygotowań, aby przyjazd do nas był nie służbowym obowiązkiem, ale przede wszystkim przyjemnością Zielone Wzgórze, to bardzo urokliwe miejsce z ciepłą, domową atmosferą, do którego nasi goście „konferencyjni” bardzo chętnie wracają z rodzinami. Dlaczego? Tajemnicą sukcesu jest właśnie dbałość o to, aby każdy czuł się u nas dobrze jak w domu. Przytulne wnętrza pokoi, bardzo smaczna kuchnia, miła i zawsze uśmiechnięta obsługa to nasz znak rozpoznawczy.

Dysponujecie także takimi atrakcjami jak SPA. Na jaką ofertę może liczyć klient biznesowy?

Spa i Wellness w naszym Centrum to istotnie magiczne miejsce. Nie jeden raz sama doświadczałam wrażenia, że czas zaczyna zwalniać. Oferta SPA jest bardzo różnorodna. Największym powodzeniem cieszą jednak zawsze masaże. To doskonała propozycja na odprężenie po konferencji, zwłaszcza dla często bolących pleców. Jeśli jeszcze przyjemność masażu połączymy z wizytą w strefie saun i jacuzzi, mamy wówczas relaks doskonały.

Dla Żeńskich grup konferencyjnych proponujemy warsztaty wizażu i pielęgnacji, które dla Pań są bardzo miłą formą integracji, zwłaszcza kiedy stylizują się nawzajem. Są to zawsze bardzo wesołe spotkania, które jeszcze nigdy nie zakończyły się o wyznaczanej godzinie. Panie zawsze chcą zostać z nami dłużej, co jest dla nas największym komplementem i uznaniem dla naszej pracy.

Oferujecie Państwo na terenie kompleksu także dodatkowe atrakcje jak dwupoziomowa chata grillowa. To ciekawa atrakcja nie tylko dla gości hotelowych, ale także gratka dla organizujących wyjazdy integracyjne. Jakimi imprezami, które odbyły się na terenie hotelu możecie się już pochwalić?

Nasi Goście bardzo lubią imprezy w góralskim klimacie, bardzo popularną się więc Góralskie Biesiady przy grillu połączone z występami kapel góralskich, gawędziarzy. Goście uwielbiają stylizowane, góralskie konkurencje sportowe jak tańce wokół ciupagi, wbijanie gwoździ na czas, konkurencje drwali. Jesteśmy jedynym hotelem położonym tak blisko centrum Wisły, który może zaproponować swoim gościom wyjazd na kulig dosłownie sprzed drzwi hotelu. Zaprzęgi konne z pochodniami zajeżdżają na nasz parking i zabierają gości na wspaniałą przejażdżkę Doliną Dziechcinki. Tutaj na uczestników kuligu może czekać kolejna lokalna atrakcja okraszona sporą dawką adrenaliny, a mianowicie inscenizowany napad zbójnicki. Grupa musi się nie lada „napocić” żeby wykupić jeńców ze zbójeckiej niewoli.

Dołącz do dyskusji

FacebookGoogle Bookmarks