Dziennik Przedsiebiorcy

Technologie

Tech Week #1 Seria 9 | Sponsoring na YouTube, targi w Las Vegas i odwrót od 4K

Tech Year 2017 - czyli technologiczne podsumowanie roku 2017 przygotowane przez Kubę Klawitera, jednego z najlepszych recenzentów sprzętu...

Poszukując rozwijających się kierunków w światowej gospodarce, natkniemy się na coraz częstsze wykorzystywanie robotów przemysłowych.

Zgodnie z art. 32 RODO każda organizacja powinna oszacowywać ryzyko naruszenia praw lub wolności osób fizycznych o różnym prawdopodobieństwie...

Podczas pracy na budowie potrzebujemy wytrzymałych narzędzi. Na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając laptop do pracy w terenie?

Samsung zapowiedział premierę Galaxy Note 8 na sierpień 2017, jest prawdopodobna data, która wyprzedzi premierę iPhona 8.

Najnowsze drukarki oferują wiele różnych funkcji. Ich użytkownicy często nie zdają sobie nawet sprawy z tego, jak bardzo mogą im one ułatwić wykonywanie...

Zdaje się, że nic nie może zaszkodzić wyjątkowej popularności urządzeń mobilnych. Jak zatem wygląda przyszłość aplikacji?

Nie istnieje jeden szablon według którego można przeprowadzić każdy audyt. Bardzo wiele zależy od specyfiki strony i jej sposobu prowadzenia działalności.

Przetwarzający dane osobowe muszą zastosować odpowiednie środki w celu ochrony danych osobowych. Stosując się do poniższych wskazówek, nie będzie to...

Mimo że o cloud computing napisano już chyba wszystko, temat przetwarzania danych w chmurze nadal budzi wiele kontrowersji.

W Polsce program SAP należy do jednych z najczęściej wykorzystywanych programów wspierających zarządzanie.

Już niedługo czekają nas nowości w ochronie danych osobowych. Czy administratorzy danych osobowych muszą się ich obawiać?

Brak ciężkich i zajmujących miejsce urządzeń i szybki, łatwy dostęp do nagranych wiadomości z każdego miejsca na świecie - to zalety wirtualnego faxu. 

Osoby, które chcą założyć serwisy internetowe czy zająć się sprzedażą produktów w sieci, stoją przed wyborem hostingu, który będzie niezbędny do ich...