Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 30.05.2017

KW_TAGS

indahash-barbara-soltysinska

Barbara Sołtysińska znalazła się na pierwszym miejscu ogłoszonego wczoraj (29 maja) rankingu “50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” organizowanym przez magazyn “Brief”. Nagrodę podczas uroczystej gali w Poznaniu otrzymała za współtworzenie i rozwój indaHash – globalnej platformy automatyzującej współpracę marek z influencerami. Półtora roku temu stworzyła firmę, która obecnie zdobywa świat.

Współtworzony przez Barbarę Sołtysińską indaHash automatyzuje współpracę z influencerami dzięki aplikacji mobilnej, w której zarejestrowanych jest już ponad 250 000 najbardziej aktywnych i angażujących użytkowników mediów społecznościowych. Firma, powstała na początku 2016 roku, obecnie prowadzi kampanie z influencerami na 50 rynkach na świecie, z biur w Nowym Jorku, Londynie, Berlinie, Warszawie i Dubaju. W ciągu półtora roku istnienia dzięki indaHash zrealizowano ponad 900 kampanii dla marek, takich jak: P&G, McDonald’s, Coca-Cola czy L’Oreal.

Znalezienie się w takim gronie to dla mnie ogromny i osobisty zaszczyt. Mam jednak poczucie, że biznesowa kreatywność to nie pomysł na firmę, ale codzienna, ciężka praca mojego zespołu i ta nagroda to głównie ich zasługa – mówiła podczas gali Barbara Sołtysińska. Codzienne analizowanie problemów, wynajdowanie nowych śmiałych rozwiązań, odwaga, aby je wdrażać ze świadomością, że część z nich może nie wyjść, a inne dadzą niespodziewane rezultaty, stałe ulepszanie i przede wszystkim ogromne zaangażowanie w codziennej pracy – za to wszystko chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy na co dzień tworzą indaHash.

Barbara Sołtysińska za swoją działalność biznesową była nagradzana już wielokrotnie. W 2016 roku w kategorii Nowy Biznes otrzymała tytuł “Przedsiębiorcy Roku EY”, przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska – jako pierwsza kobieta w historii konkursu – uznana za „Człowieka Roku“ MIXX AWARDS IAB 2015, wyróżniona jako jedna ze “100 najbardziej inspirujących osób” polskiej branży interaktywnej, nominowana do “Kobiety Biznesu” i “Człowiek Roku Internetu”, wyróżniona w konkursie “Bizneswoman roku”.

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Co zrobić gdy administrator sieci IT idzie na urlop

Urlop pracownika jest zupełnie naturalną rzeczą i – zwłaszcza w okresie wakacyjnym – nie wzbudza w nikim niepokoju. Jednak nie w każdym przypadku.

Rodo-zmiany-w-instytucjach-panstowych

RODO wprowadza zmiany w ustawach istotnych dla instytucji państwowych

Przepisy RODO w dużej mierze zmusiły Ustawodawcę do wyraźnego wskazania, kto jest administratorem danych osobowych w wielu instytucjach państwowych.

Rzecz o kreatywności. Nowe trendy na rynku pracy

Efektywność. Kreatywność. Produktywność. Co im sprzyja? A co przeszkadza? Obalamy mity o tak zwanych multitaskingu i brainstormingu.

Consulting and more

Real time marketing – dlaczego warto być na bieżąco

Prowadzanie działań z zakresu real-time marketingu ma szansę przynieść firmie wiele korzyści. Niektóre z nich to z pewnością zbudowanie pozytywnej...

Dlaczego firmy boją się monitorowania sieci? - co mogą stracić, a co...

“U mnie wszystko działa i nie muszę monitorować” czy też… “dawno straciłem nadzieję”? Dlaczego firmy boją się monitorowania sieci?

Infrastruktura krytyczna na celowniku cyberprzestępców. Jak się...

W grudniu 2015 roku cyberprzestępcy zaatakowali elektrownię na Ukrainie, pozbawiając prądu 103 miasta i miasteczka. W 2014 roku z powodu cyberataku...

dotPR

Polska firma, która zrewolucjonizowała rynek mebli na wymiar

Polskie meble biją rekordy sprzedaży za granicą i są istotną częścią krajowej gospodarki. Z analiz Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów wynika,...

Gestalt, terapia całej firmy – czy to możliwe?

Gestalt w Organizacjach – uznany na całym świecie trend świadomego rozwoju organizacji, zyskuje coraz większą popularność również na krajowym gruncie.