Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 07.06.2017

KW_TAGS

Drukarki informacja prasowa

Lexmark International, światowy lider w obszarze przetwarzania obrazów, zaprezentował dziś kolejną generację laserowych drukarek kolorowych A3 oraz inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych. Dziewięć nowych modeli zostało zaprojektowanych w taki sposób, aby sprostały potrzebom najbardziej wymagających grup roboczych, które korzystają z szybkich, wydajnych i bezpiecznych usług.

Produkty Lexmark CS920 Series oraz Lexmark CX920 Series to najszybsze urządzenia do druku i skanowania firmy Lexmark:

  • CX924 Series to najszybsze kolorowe urządzenie laserowe wielofunkcyjne o wydajności do 65 str./min.
  • CX920 Series posiada najszybszy skaner o wydajności do 80 str./min.
  • Oba urządzenia charakteryzują się najwyższą pojemnością podajników papieru spośród kolorowych urządzeń laserowych Lexmark, wynoszącą 6 650 arkuszy.

Maksymalne miesięczne cykle pracy dla urządzeń CX920 Series to od 200 000 do 275 000 stron, co wystarcza do zaspokojenia wysokich wymagań w zakresie wydajności.

Szybkie i bardzo wydajne urządzenia do druku kolorowego w formacie A3 spełniają wszystkie warunki stawiane produktom firmy Lexmark:

  • Komfort użytkowania: jasny, 10-calowy ekran dotykowy najnowszej generacji z własnym interfejsem Lexmark e-Task sprawia, że korzystanie ze sprzętu jest intuicyjne i opiera się na ikonach i tekście, które prowadzą użytkownika przez wszystkie etapy procesu.
  • Elastyczność: satysfakcję użytkownika i produktywność zwiększają dołączone aplikacje, znajdujące się na interfejsie użytkownika, np. rozpoczęcie druku (Print Release) czy druk mobilny (Mobile Print). Urządzenia można również dostosować przy pomocy dodatkowych aplikacji lub aplikacji własnych użytkownika.
  • Możliwość zarządzania urządzeniami: urządzenia CS920 oraz CX920 Series integrują się z urządzeniami Lexmark bezpośrednio po podłączeniu w zakresie pełnego zarządzania, aktywnej diagnostyki i możliwości zdalnej aktualizacji firmware.
  • Bezpieczeństwo: każde urządzenie CS920 oraz CX920 zostało wyposażone w kompleksowe i wielopłaszczyznowe portfolio bezpieczeństwa Lexmark, co jest gwarancją bezpieczniejszego i bardziej produktywnego środowiska.
  • Mobilność: pozwala na łatwe wyszukiwanie drukarki oraz drukowanie mobilne z urządzeń z aplikacjami iOS, Android lub Google Cloud, jak również na skanowanie mobilne i pełną administrację w zakresie konfiguracji zgodnej z zasadami korzystania z rozwiązań mobilnych, konfiguracji ustawień domyślnych i opcji mobilnych.
  • Dostęp: zintegrowana obsługa głosowa, standardowe łącze słuchawkowe typu jack, ruchomy panel obsługi oraz powiększanie ekranu poprzez opcję pinch-zoom („uszczypnij i powiększ“) przyczyniają się do optymalizacji produktywności na różnych poziomach oraz poprawy satysfakcji wszystkich użytkowników.
  • Integracja z usługami Lexmark: każde urządzenie CS920 i CX920 Series jest w pełni kompatybilne z głównymi usługami Lexmark, np. z zarządzaniem drukiem Lexmark.

Wprowadzane dziś produkty będą dostępne w sprzedaży jeszcze w tym roku.

Urządzenia Lexmark CS920 Series oraz Lexmark CX920 Series zostały zaprojektowane do intensywnego użytkowania oraz dla wymagających grup roboczych, które potrzebują szybkich, wydajnych i intuicyjnych urządzeń – powiedział Allen Waugerman, prezes ds. technologii Lexmark, oraz dodał  – Łączą one najwyższej jakości druk kolorowy w formacie A3, przeznaczony dla dużych grup roboczych, z wszystkimi właściwościami i funkcjami urządzeń do druku kolorowego A4, stanowiąc doskonałe uzupełnienie naszego wielokrotnie nagradzanego portfolio urządzeń laserowych do druku w kolorze. Lexmark prezentuje najnowszą generację urządzeń do druku w formacie A3

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Jakie prezentowe z okazji Komunii Świętej są najpopularniejesze?

Smartfony – to tegoroczne hity prezentowe z okazji Komunii Świętej. Bardzo popularne są też laptopy oraz gry i konsole, zwłaszcza sprzedawane w zestawach.

manager zintegrowany styl zarzadzania

Menedżerowie preferują zintegrowany styl zarządzania,

Menedżerowie preferują zintegrowany styl zarządzania, a firmy produkcyjne korzystają z pomysłów własnych pracowników

Zapachy, które uczynią Cię szczęśliwym - neuromarketing

Okres zimowy to czas kiedy jesteśmy często przygnębieni i zestresowani. Wynika to z różnych czynników, ale do najważniejszych można zaliczyć krótki...

Sposoby na optymalizację kosztów w mikroprzedsiębiorstwie

Prowadzisz niewielkie biuro handlowe albo inne mikroprzedsiębiorstwo? Możesz oszczędzić sporo pieniędzy na działalności, jeżeli odpowiednio wcześnie...

Jak-wyjść-z-kredytu

Kredytobiorco, wyjdź skutecznie na prostą

Sejm skierował do dalszych prac w Komisji Finansów Publicznych prezydencką nowelizację ustawy o wsparciu kredytobiorców, którzy zaciągnęli kredyt...

PR-imo

Już co dziesiąty programista idzie do szkoły programowania zamiast...

Tylko w zeszłym roku na rynku pojawiło się 74 680 ogłoszeń na stanowisko specjalisty IT. Tymczasem studia informatyczne zaczęło 26 234 nowych studentów,...

PR-imo

TOP 6 umiejętności, które ułatwią awans w 2018 roku

Programowanie, kompetencje cyfrowe, języki obce, prawo jazdy i samoorganizacja - to umiejętności, które można nabyć w ciągu zaledwie kilku miesięcy, a...

Sto tysięcy mieszkań lepsze od „500 plus”?

Na początku kwietnia b.r. oficjalnie wystartował rządowy program „Rodzina 500 plus”. Jego koszt jest duży nawet w skali całego budżetu.