Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 21.11.2017

KW_TAGS

dotPR

Końcówka roku to niezwykle udany czas dla marki meblowej Komandor, która może pochwalić się otrzymaniem dwóch prestiżowych nagród: Laur Klienta oraz Konsumencki Lider Jakości.

Komandor od ponad 25 lat dostarcza meble najwyższej jakości, które dzięki swojej funkcjonalności, trwałości i elegancji zaskarbiły sobie miejsce w sercach Polaków. To Komandor wprowadził na polski rynek szafy z systemem drzwi przesuwnych i zbudował pierwszą sieć ich sprzedaży. Dla wielu odbiorców nazwa Komandor stała się synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi.

Jakość produktów i obsługi została po raz kolejny doceniona przez klientów, o czym świadczy przyznanie w ostatnim czasie dwóch prestiżowych nagród: Laur Klienta oraz Konsumencki Lider Jakości.

Obie otrzymane nagrody są dla firmy niezwykle cenne, ponieważ przyznali je sami klienci. Jest to doskonałe podsumowanie nie tylko jubileuszowego dla Komandora roku, ale również 25 lat funkcjonowania na rynku. Zaufanie i opinia klientów to dla nas jednocześnie motywacją do jeszcze bardziej wytężonej pracy i podnoszenia jakości produktów oraz usług. Dziękujemy klientom za te wyróżnienia- mówi Katarzyna Drabik, zastępca dyrektora marketingu grupy Komandor.

Laur Klienta

Laur Klienta to coroczny plebiscyt, w którym biorą udział produkty oraz usługi dostępne na polskim rynku. Co ważne, nagrody są przyznawane na podstawie zebranych opinii wśród klientów, których dobór oddaje strukturę społeczeństwa:

  • losowo wybrane osoby z ogólnodostępnych baz kontaktów telefonicznych proszone zostały o wskazanie produktów i usług podczas rozmowy telefonicznej;
  • głosy zbierano też za pośrednictwem internetu: w sieci obejmującej ponad 15 tys. serwisów z zastrzeżeniem, iż jeden użytkownik może oddać tylko jeden głos w danej kategorii.

Komandor może pochwalić się otrzymaniem złotego godła w plebiscycie „Laur Klienta 2017” w kategorii: „Producenci systemów do zabudowy wnęk i szaf”.

Konsumencki Lider Jakości

Komandor otrzymał również nagrodę w konkursie Konsumencki Lider Jakości zdobywając 57,4% głosów respondentów. Jest to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, niezależnego dodatku dystrybuowanego z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. Opinia dotycząca usług i produktów jest zbierana na kilka sposobów poprzez: badania kwestionariuszowe, badanie pilotażowe na losowo wybranej grupie konsumentów, badanie face-to-face z konsumentami oraz badanie opinii przeprowadzone za pośrednictwem kanału on-line. W badaniu tym, co warto podkreślić, klienci uzasadniają swój wybór, wskazując na najważniejsze dla nich cechy, jakie zdecydowały o wyborze konkretnej firmy. W przypadku Komandora docenione przez klientów zostały zarówno świetna jakość produktów, ich ciekawy wygląd i nowoczesność, a także wieloletnie doświadczenie firmy na rynku meblowym.

Wsparcie na każdym etapie

Szafy, systemy do zabudowy oraz inne meble na wymiar marki Komandor pomagają Polakom urządzać wnętrza mieszkań w oparciu o nowoczesne trendy w designie, jednocześnie imponując funkcjonalnością. Przyznanie wspomnianych nagród świadczy również o zadowoleniu nie tylko z jakości produktów, ale i z wysokiej jakości obsługi.

Klient może liczyć na wsparcie ekspertów Komandora na każdym etapie: od doradztwa, poprzez projektowanie, pomiar aż do montażu mebla. W każdym salonie klient może nie tylko zobaczyć dostępne warianty systemów, akcesoriów czy wypełnień do drzwi, ale przede wszystkim może zapytać o radę oraz wspólnie z doradcą wykonać bezpłatny projekt i wycenę szafy lub innego mebla – mówi Katarzyna Drabik, zastępca dyrektora marketingu grupy Komandor.

Ponadto, klient może liczyć również na bezpłatne spotkanie z projektantem już w miejscu przyszłego montażu mebla. Projektanci Komandor na podstawie pomiaru w domu klienta doradzą jak skonfigurować wnętrze szafy, wskażą który wariant mebla jest najlepszy w danym przypadku, zaproponują też, jakie akcesoria dobrać i jak je rozmieścić. Co ważne, klient może liczyć też na podpowiedzi dotyczące najnowszych trendów, zestawienia kolorów i kompozycji wnętrza mieszkania.

Dołącz do dyskusji

Kod antyspamowy
Odśwież

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

PR-imo

Będzie coraz mniej absolwentów informatyki - prognoza do 2020 roku

Mimo rosnącego zapotrzebowania na programistów, liczba absolwentów kierunków informatycznych w Polsce nadal spada, alarmują eksperci ze szkoły...

Cyberprzestępstwo - okup wart 325 mln USD?

Przychody z okupów w ramach jednej kampanii cyberprzestępców sięgnęły 325 mln USD. Nowy raport McAfee Labs

Badanie cen robót i obiektów drogowych oraz mostowych

W badaniu cen robót i obiektów drogowych oraz mostowych uczestniczy około 250 podmiotów,  specjalizujących się w budownictwie drogowym i mostowym,...

Czy emigracja jeszcze się opłaca?

Tuż po wejściu do Unii Europejskiej Polacy masowo wyjeżdżali z kraju, głównie do Irlandii i Wielkiej Brytanii. Przez ostatnie lata ten trend wyraźnie...

PR-imo

Czy zabraknie pracy dla programistów? - prognoza na 2020 rok

Coraz więcej osób chce zostać programistą. Branża IT kusi dobrym wynagrodzeniem, benefitami i stabilną pracą. Czy ta bańka za chwilę pęknie? Eksperci ze...

Elastyczność umów najmu. Czy można coś zmienić?

Rolą dobrego doradcy jest - między innymi - pomoc klientowi przy sformułowaniu odpowiednich zapisów w umowach najmu dotyczących powierzchni biurowych.

Consulting and more

6 porad, jak dział IT może efektywniej wpłynąć na rozwój firmy

Działy IT powinny pełnić funkcję źródła nowych inspiracji w polskich firmach – mówił Daniel Kierdal na tegorocznej konferencji OSEC Forum. Wdrażając...

PR-imo

Programistów brakuje, ale wymagania pracodawców nie chcą spadać

Branża IT wciąż zmaga się z niedoborem programistów, ale wymagania wobec nich nie zmieniają się, a nawet rosną. W 2018 roku, aby rozpocząć karierę w tym...