Dziennik Przedsiebiorcy

Publikacja 01.10.2014

KW_TAGS

Inwestycja w wiedzę

"Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski"

Benjamin Franklin

Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma olbrzymie możliwości zmiany swoich zachowań, sposobu funkcjonowania w różnych sytuacjach oraz poszerzania wiedzy. Może się rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Uczenie się to nie tylko nabywanie nowych umiejętności, to również zmiana postaw.
W naturę ludzką niejako wpisana jest ciągła potrzeba uczenia się, rozwijania swoich umiejętności, wyznaczania i osiągania nowych celów.  Żyjemy dzisiaj w takim świecie, gdzie tak jak nigdy w historii o sukcesie decyduje ciągły rozwój i ciągłe doskonalenie się.  Mówiąc “doskonalenie się” mamy na myśli podnoszenie swoich kwalifikacji lub nabywanie nowych umiejętności w każdej możliwej dziedzinie.
W naszym kompendium przedstawimy najciekawsze studia i szkolenia, najlepsze programy MBA w Polsce i zalety szkoleń językowych. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi możliwościami i trendami w tej dziedzinie.

Iwona Polok
Redaktor Naczelna

 

Partnerzy medialni i merytoryczni

 

Dołącz do dyskusji

FacebookGoogle Bookmarks

Czytaj również

Inwestycja w wiedzę

Kompendium: Inwestycja w wiedzę

Uczenie się jest procesem, nabywania nowych umiejętności z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości.

Raport: Inwestycje w nieruchomości

W Raporcie: gdzie inwestować w 2014, zakup mieszkania pod wynajem...

Inwestycje w nieruchomości

Inwestycje w nieruchomości - raport 2015

Inwestowanie w nieruchomości jest nie tylko najlepszym, najszybszym i najskuteczniejszym, ale jest jedynym sposobem, by stać się bogatym

Biznesowy Przewodnik Turystyczny

Pałace, Zamki, fascynujące pięknem hotele i rezydencje w Polsce... 

Komentarze ekspertów

E-commerce nie musi być straszny

Czas przełamać lęk związany z e-biznesem, rozmowa z Maciejem Cebertowiczem, managerem platformy sklepowej wspierającej przedsiębiorców, Sky-Shop.pl